تعریف سئو

بهینه سازی موتور جستجو یا سئو  مجموعه ای از روش ها و تکنیک ها برای تغییر استراتژیک یک وب سایت است تا منجر به افزایش اهمیت و رتبه آن در صفحه نتایج جستجو شود ، و به معنای فریب یا دستکاری موتورهای جستجو نیست.

موتور جستجوی گوگل از الگوریتم های متنوعی مثل پنگوئن،پاندا و مرغ مگس خوار و … استفاده می کند که این الگوریتم ها دارای بیش از 200 معیار جهت رتبه بندی یک سایت هستند.

هنگامی که کاربری در مرورگر خود  کلمه ای را  تایپ و جستجو می کند ، موتور جستجوی گوگل به دنبال سایت هایی می گردد که  کلمه ی مورد جستجو یا کلمات مشابه، در آن صفحات باشد. سایتی که بیشترین نتایج جستجو شده را داشته باشد، اعتماد موتور جستجو را جلب می کند.

وب سایت ها با محصولات و خدماتی که به مشتریان ارائه می دهند، روی کلمات کلیدی که کاربران جستجو میکنند و مرتبط با سایت آنها است ، رقابت میکنند. زیرا بالا بودن رتبه سایت به میزان ترافیک سایت،مشتریان و خرید آنان می افزاید.

تیم طراحی اصفهان، با دانش برنامه نویسی و با استفاده از دانش سئو اپلیکیشن تحت وبی را تهیه نموده است تا به   مدیران سایت ها و فروشگاه های آنلاین در افزایش سئو سایت و حفظ آن  یاری رساند.

انتخاب کلمات کلیدی مناسب در سئو

مناسبت ترین کلمه کلیدی  آن کلماتی هست که بیشترین جستجو توسط کاربران را در جستجو داشته باشد. ابزارهای مختلفی وجود دارند که به شما کمک می نمایند کلمات کلیدی مناسب را انتخاب کنید .

سایت جای کلمه یکی از سایت هایی است که به مانیتورینگ کلمات کلیدی در گوگل می پردازد تا شمارا در انتخاب و مانیتور کلمه کلیدی مناسب در گوگل  راهنمایی کند، روزانه گزارش هایی از وضعیت سایت به ایمیل شما میفرستد، جایگاه کلمه های کلیدی سایت شما را با روزهای گذشته مقایسه و  روی نمودا نشان می دهد.

می توان گفت، جای کلمه ، اپلیکیشن تحت وبی است که برای اولین بار در ایران،  مانیتورینگ کلمات کلیدی را ارایه داده است. شما مدیران وب سایت ها و فروشگاه ها می توانید بدون داشتن دانش تخصصی در مورد کلمات کلیدی، و با استفاده از جای کلمه، روز به روز به رتبه ی بهتری در گوگل  دست یابید.

همچنین این امکان وجود دارد شما به مدت 3 روز از عضویت رایگان این سایت استفاده کنید، سپس به مانیتور کردن کلمات کلیدی مورد نظر خود بپردازید .طرح های متنوع  جای کلمه برای کاربران با نیاز ها وبودجه های متفاوت این امکان را می دهد تا براساس نیاز خود از سرویس ها استفاده کنند.

پنل کاربری جای کلمه

list_keywords

پس از ثبت نام در جای کلمه  ووارد شدن به پنل کاربری خود، آماری از وضعیت فعلی خود مشاهده خواهید کرد. اخبار زنده سایت را می توانید در پنل خود مشاهده کنید،  هر تعداد که بخواهید سایت اضافه کنید و به مانیتورینگ آن بپردازید.

 

کلمات پیشنهادی در جای کلمه

jayekalame

با جای کلمه، دیگر نگران انتخاب کلمات کلیدی برای سایت یا فروشگاه خود نباشید. طراحی سایت اصفهان با طراحی جای کلمه ، کمک بزرگی به مدیران سایت ها و فروشگاه ها کرد تا بدون دانش سئو، بتوانند رتبه سایت خود را در رنکینگ گوگل افزایش داده یا حفظ کنند.

این ابزار  جای  کلمه، با توجه به دامنه  وموضعی  که ثبت می کنید، کلمات کلیدی پیشنهاد می نماید ،  همچنین شما می توانید روند کار را در گزارش ها و نمودار ها  مشاهده کنید.